Nut en Sport Haaksbergen

Algemeen
——–
Onze vereniging is opgericht op 11 januari 1924. Het doel van onze vereniging is naast het rustgevende dat de sport met zich meebrengt, de onderlinge concurrentie en de contacten die het levert, het in stand houden en veredelen van diverse diersoorten. Voor de beginnende fokkers betekent lidmaatschap raad en daad bij de opbouw van hun hobby. De vereniging telt momenteel ongeveer 81 leden. Elk jaar organiseert Nut & Sport in Haaksbergen een open tentoonstelling, waar de gefokte dieren van geïnteresseerde fokkers kunnen worden ingeschreven. Daarnaast showen onze leden hun oude en jonge dieren in heel Nederland. De show die daarbij extra genoemd moet worden is de grote landelijke show de Oneto te Enschede waar veel van onze leden dieren inschrijven.

Doelgroep
———
– Kinderen 0 t/m 4: Ja, gereduceerd contributie aanbod
– Kinderen 4 t/m 12: Ja, gereduceerd contributie aanbod
– Jongeren 12 t/m 18: Ja, gereduceerd contributie aanbod
– Volwassenen 18+: Ja
– 65+: Ja
– Specifieke doelgroepen: N.v.t.

Locatie

Ranonkel 10
7483BB
Haaksbergen

Contact

053-57 28 021
nutensportkleindieren@gmail.com